Witamy w mobilnej wersji strony Hôtel Orly Rungis** !


				Premiere Classe Rungis Orly

Większość hotelu

  • Dokładne badanie centrum Jean Monnet
  • Hotel w pobliżu lotniska Orly
  • Blisko Rynku Rungis
  • Free WiFi w całym hotel
  • Bezpłatny, strzeżony parking
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Canal + i Canal Satellite
  • 3 pokoje dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Hotel

Udany pobyt w naszym hotelu Orly Rungis


				Premiere Classe Rungis Orly
Personel hotelu Première Classe Orly Rungis wita gości przez całą dobę z uśmiechem na twarzy (w nocy obecny jest dyżurny) – tutaj nikt nie spotka się z chłodną, automatyczną obsługą. Nasi dwujęzyczni pracownicy zapewniają obsługę po francusku lub po angielsku, a rodzinna atmosfera sprawia, że goście chętnie do nas wracają. Nasi zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z darmowego parkingu przez cały okres pobytu. Jeśli chcą Państwo zostawić samochód na naszym parkingu podczas podróży z portu lotniczego Orly, prosimy zwrócić się do recepcji, by ustalić wysokość opłaty za parkowanie. Wybór hotelu Première Classe Orly Rungis, położonego dwa kilometry od lotniska, pozwoli Państwu uprościć podróż. Oferujemy przewóz busem między lotniskiem a hotelem (w recepcji uzyskają Państwo niezbędne informacje dotyczące cennika i godzin kursowania). Darmowy bezprzewodowy Internet WiFi pozwoli Państwu pozostać w kontakcie z bliskimi w czasie pobytu w hotelu Première Classe Orly Rungis. Nasze śniadanie w formie bufetu, podawane od 5:00 do 10:00 pomaga nabrać sił na cały dzień.Pokoje

Pokoju hotelowym, dobrze spać Orly Rungis


				Pokoje Orly Rungis
85 pokoi oferuje komfort połączony z praktycznością. W każdym z nich znajduje się prysznic oraz oddzielna toaleta, dzięki czemu goście mogą cieszyć się pełną prywatnością. W nocy w hotelu Première Classe Orly Rungis można rozkoszować się nieprzerwanym snem, ponieważ nasze pokoje są dźwiękoszczelne.

Turystyka

ORLY DISCOVER I OKOLICE


				Orly Rungis hotelu
Hotel Première Classe w Orly Rungis, położony pięć minut od portu lotniczego Orly, w pobliżu ośrodka egzaminacyjnego Jean Monnet oraz niedaleko międzynarodowego rynku w Rungis, gwarantuje sprawnie zorganizowany pobyt w regionie paryskim.

Przydatne linki :

Dostęp

Hotel Orly Rungis


				Hotel Orly Rungis dostęp
Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć mapę.

Kontakt

Kontakt z nami

HÔTEL OLRY RUNGIS
18 Rue du Pont des Halles - Z.A. DELTA
94150 Rungis

Telefon : +33 1 49 78 01 45
Witryna internetowa : www.hotel-orly.fr
E-mail : premiereclasseorly@wanadoo.fr

Rezerwacja